Zprávy


GameCon 2018 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Pavel Mikuláštík   
Úterý, 15 Květen 2018 08:31

Pardubice už dávno nejsou jenom centrem hokeje, perníku a koní. V tomhle městě se totiž už několik let pořádá také velký festival nepočítačových her Gamecon. A protože se léto kvapem blíží, pomalu klepe na dveře i další ročník téhle akce s téměř 25letou tradicí. A co si její organizátoři přichystali tentokrát? Na účastníky čekají stovky deskových her, velké množství rpg, originální komorní larpy nebo třeba monumentální wargamingové bitvy (naučíme vás dokonce barvit figurky!). Nebo snad budete chtít vyrazit ven? V takovém případě se můžete těšit na spoustu akčních her, šifrovaček a užitečných workshopů, které vás zavedou do parků a okolních ulic města. To všechno tentokrát ve westernovém stylu. Takže popadněte klobouky a rezervujte si termín. 19. – 22. července vás budeme čekat v areálu DDM a kulturního domu na Dukle, kam se dá pohodlně dojet autem nebo busem z pardubického vlakového nádraží. Více na gamecon.cz. POZOR!!! REGISTRACE JIŽ OD 15.5.!!!

 
Stanovy Československého fandomu v ČR, z.s. PDF Tisk Email
Napsal uživatel Pavel Mikuláštík   
Neděle, 26 Duben 2015 16:41

Rejstříkový soud přijal změnu stanov. Tím byl proces změny z občanské společnost na zapsaný spolek ukončen. Znění stanov naleznete zde

 
30 let fandomu PDF Tisk Email
Napsal uživatel Zdeněk Rampas   
Čtvrtek, 07 Květen 2009 21:16

Stará fandomová legenda praví, že první československý SF klub byl založen 31. dubna.
Dnes si to vykládáme tak, že každoroční oslavy vzniku ČS fandomu začínají už třicátého dubna a končí až prvního května. O historii Fandomu si lze přečíst zde.

Celý článek...
 
TriCon 2010 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Aleš Koval   
Středa, 10 Prosinec 2008 21:57

Někdy v polovině 80.let vznikla myšlenka spáchat společnou akci ostravského a katowického klubu. A proč ne v Těšíně a proč ne na mostě přátelství. Těch nápadů, některých značně recesistických, bylo mnoho, ale nějak všechny vyšuměly do podvědomí. Ne do ztracena.

Celý článek...